Startlist [Div I] [Div II]

  Startlista Division I

M Div I 100 m                  13:00
          Pb Sb
  1Zion Eriksson 02Täby IS10.5210.52
  2Emil Johansson 02Turebergs FK
  3Tim Singmandeewised 02Västerås FK11.1911.19
  4Moi Wirunpan 01Gefle IF11.2811.99
  5V Vakant IFK Lidingö Lag 2
M Div I 200 m                  14:40
          Pb Sb
  2William Larsson 02Gefle IF23.9323.93
  3V Vakant IFK Lidingö Lag 2
  4Oskar Edlund 02Täby IS21.9021.90
  5Emil Johansson 02Turebergs FK
  6Patric Hjort 93Västerås FK22.4522.84
M Div I 400 m                  16:20
          Pb Sb
  2Levi Sjöö 01Turebergs FK
  3August Kallin 02Västerås FK54.2054.20
  4Erik Martinsson 96Gefle IF46.7347.87
  5V Vakant IFK Lidingö Lag 2
  6Sebastian Isakson 02Täby IS
M Div I 800 m                  15:00
          Pb Sb
  2V Vakant IFK Lidingö Lag 2
  3Vidar Stenqvist 00Täby IS
  4Adam Westermark 98Turebergs FK
  5Efrem Brhane 94Västerås FK1:501:50
  6Jimmy Öhman 01Gefle IF1:59.891:59.89
M Div I 1500 m                  16:40
          Pb Sb
  1Efrem Brhane 94Västerås FK3:483:48
  2Abdelfath Yassin 95Gefle IF3:44.963:44.96
  3V Vakant IFK Lidingö Lag 2
  4Axel Glavare Karlsson 01Täby IS
  5Daniel Lundgren 85Turebergs FK
M Div I 3000 m                  13:40
          Pb Sb
  1Daniel Lundgren 85Turebergs FK
  2Hassan Abdiqadir 01Västerås FK8:458:45
  3Abdelfath Yassin 95Gefle IF8:13.888:22.18
  4V Vakant IFK Lidingö Lag 2
  5Oskar Granlund 02Täby IS
M Div I 2000 m hinder                  15:15
          Pb Sb
  1Hannes Hejdebäck 00Gefle IF6:30.36
  2V Vakant IFK Lidingö Lag 2
  3V Vakant Täby IS
  4Kevin Duvert 98Turebergs FK
  5Hassan Abdiqadir 01Västerås FK6:026:02
M Div I 110 m häck                  15:50
          Pb Sb
  1Gustav Vennerholm 01Gefle IF18.24
  2V Vakant IFK Lidingö Lag 2
  3Fred Österblom 02Täby IS
  4Staffan Risberg 99Turebergs FK
  5Rikard Willman 94Västerås FK14.8015.09
M Div I 400 m häck                  12:30
          Pb Sb
  2David Mörck 02Västerås FK
  3Erik Martinsson 96Gefle IF
  4V Vakant IFK Lidingö Lag 2
  5Ludvig All 02Täby IS
  6Kevin Duvert 98Turebergs FK
M Div I Höjd                  15:00
          Pb Sb
  1V Vakant IFK Lidingö Lag 2
  2Oskar Edlund 02Täby IS
  3Elliott Duvert 03Turebergs FK
  4Ludvig Jaasund 04Västerås FK1.851.85
  5Natthaphon Schröder 02Gefle IF1.881.80
M Div I Stav                  12:00
          Pb Sb
  1Elliott Duvert 03Turebergs FK
  2Björn Johansson 88Västerås FK5.29
  3Hannes Gidlöf 96Gefle IF4.55
  4V Vakant IFK Lidingö Lag 2
  5Jonathan Karlsson 98Täby IS
M Div I Längd                  15:50
          Pb Sb
  1Zion Eriksson 02Täby IS
  2Teodor Duvert 01Turebergs FK
  3Patric Hjort 93Västerås FK7.407.11
  4Lukas Holm 03Gefle IF5.875.87
  5V Vakant IFK Lidingö Lag 2
M Div I Tresteg                  13:45
          Pb Sb
  1Thirachai Schröder 05Gefle IF12.7512.75
  2V Vakant IFK Lidingö Lag 2
  3Ludvig All 02Täby IS
  4Teodor Duvert 01Turebergs FK
  5Rikard Willman 94Västerås FK
M Div I Kula                  13:40
          Pb Sb
  1Fredrik Boson 77Västerås FK14.4514.45
  2Andreas Romin 91Gefle IF11.64
  3V Vakant IFK Lidingö Lag 2
  4Jonathan Howser 02Täby IS
  5Jesper Ahlin 03Turebergs FK
M Div I Diskus                  14:50
          Pb Sb
  1V Vakant IFK Lidingö Lag 2
  2Jonathan Howser 02Täby IS
  3Lukas Björninger 00Turebergs FK
  4Björn Johansson 88Västerås FK48.50
  5Robert Alneroth 84Gefle IF48.5445.10
M Div I Slägga                  12:00
          Pb Sb
  1Anton Andersson 96Turebergs FK
  2Johannes Nilsson 98Västerås FK55.60
  3Robert Alneroth 84Gefle IF65.8060.61
  4V Vakant IFK Lidingö Lag 2
  5Fabian Mix 05Täby IS
M Div I Spjut                  16:00
          Pb Sb
  1Oliver Papinski 02Täby IS
  2Stellan Back 75Turebergs FK
  3Pontus Gustavsson 02Västerås FK
  4Andreas Romin 91Gefle IF53.15
  5V Vakant IFK Lidingö Lag 2
M Div I 4x100                  17:00
          Pb Sb
  2 Lidingö IFK Lidingö Lag 2
  3 Täby Täby IS
  4 Tureberg Turebergs FK
  5 Västerås 02Västerås FK
  6 Gefle Gefle IF
K Div I 100 m                  13:15
          Pb Sb
  1Ayla Hallberg Hossain 06Turebergs FK
  2V Vakant IFK Lidingö Lag 2
  3V Vakant KFUM Örebro
  4Josefine Sandelius Hammarby IF
K Div I 200 m                  14:30
          Pb Sb
  2Beata Edelholm Hammarby IF
  3Emma Carlsson 05Turebergs FK
  4V Vakant IFK Lidingö Lag 2
  5V Vakant KFUM Örebro
K Div I 400 m                  16:15
          Pb Sb
  2V Vakant IFK Lidingö Lag 2
  3V Vakant KFUM Örebro
  4Sandra Knezevic Hammarby IF
  5Hanna Hermansson 89Turebergs FK
K Div I 800 m                  14:50
          Pb Sb
  2V Vakant IFK Lidingö Lag 2
  3V Vakant KFUM Örebro
  4Wilma Nordgren Hammarby IF
  5Maja Sund 01Turebergs FK
K Div I 1500 m                  16:30
          Pb Sb
  1Filippa Ramberg Hammarby IF
  2Linnea Eriksson Bäckvall 02Turebergs FK
  3V Vakant IFK Lidingö Lag 2
  4V Vakant KFUM Örebro
K Div I 3000 m                  14:00
          Pb Sb
  1V Vakant IFK Lidingö Lag 2
  2V Vakant KFUM Örebro
  3Nora Lundin Hammarby IF
  4Hanna Hermansson 89Turebergs FK
K Div I 1500 m hinder                  15:30
          Pb Sb
  1Elvira Bredin 03Turebergs FK
  2V Vakant IFK Lidingö Lag 2
  3V Vakant KFUM Örebro
  4Clara Lidén  Hammarby IF
K Div I 100 m häck                  16:05
          Pb Sb
  1Josefine Sandelius Hammarby IF
  2Clara Billing 02Turebergs FK
  3V Vakant IFK Lidingö Lag 2
  4V Vakant KFUM Örebro
K Div I 400 m häck                  12:45
          Pb Sb
  2V Vakant KFUM Örebro
  3Lynette Morgan Hammarby IF
  4Maja Sund 01Turebergs FK
  5V Vakant IFK Lidingö Lag 2
K Div I Höjd                  13:30
          Pb Sb
  1Alicia Löwhagen Hammarby IF
  2Bianca Salming 98Turebergs FK
  3V Vakant IFK Lidingö Lag 2
  4V Vakant KFUM Örebro
K Div I Stav                  14:00
          Pb Sb
  1V Vakant IFK Lidingö Lag 2
  2V Vakant KFUM Örebro
  3Selma Nilsson Hammarby IF
  4Clara Billing 02Turebergs FK
K Div I Längd                  14:40
          Pb Sb
  1Ayla Hallberg Hossain 06Turebergs FK
  2V Vakant IFK Lidingö Lag 2
  3V Vakant KFUM Örebro
  4Jasmin Sabir  Hammarby IF
K Div I Tresteg                  13:00
          Pb Sb
  1Jasmin Sabir Hammarby IF
  2Moa Nyström 03Turebergs FK
  3V Vakant IFK Lidingö Lag 2
  4V Vakant KFUM Örebro
K Div I K Div Kula                  12:00
          Pb Sb
  1Bianca Salming 98Turebergs FK
  2Felicia Lindberg Hammarby IF
  3V Vakant IFK Lidingö Lag 2
  4V Vakant KFUM Örebro
K Div I Diskus                  14:50
          Pb Sb
  1V Vakant IFK Lidingö Lag 2
  2V Vakant KFUM Örebro
  3Grete Ahlberg Hammarby IF
  4Hanna Mårtensson 96Turebergs FK
K Div I Slägga                  13:30
          Pb Sb
  1Grete Ahlberg Hammarby IF
  2Hanna Mårtensson 96Turebergs FK
  3V Vakant IFK Lidingö Lag 2
  4V Vakant KFUM Örebro
K Div I Spjut                  16:00
          Pb Sb
  1Sarah Olsson 02Turebergs FK
  2V Vakant IFK Lidingö Lag 2
  3V Vakant KFUM Örebro
  4Felicia Lindberg Hammarby IF
K Div I 4x100                  16:50
          Pb Sb
  2 Hammarby Hammarby IF
  3 Tureberg Turebergs FK
  4 Lidingö IFK Lidingö Lag 2
  5V Vakant KFUM Örebro