Folksam Grand Prix Karlstad 2015 Tingvalla IP July 22.

Results

Men 100 m A-final    Wind: 2.7
                 
1Akani Simbine93RSA10.09
2Trell Kimmons85USA10.22
3Odain Rose92SWEIFK Umeå10.40
4Peter Emelieze88NGR10.43
5Even Pettersen93NOR10.62
6Christopher Brusenback93SWESpårvägens FK10.69
7David Sennung91SWEUllevi FK10.83
   
Men 100 m B-final    Wind: 2.8
                 
1Henrik Larsson99SWEIF Göta Karlstad10.87
2Erik Annerfalk94SWEMariestads AIF10.89
3Maximus Fröjd90SWEUllevi FK11.05
4Johan Forsberg92SWEHuddinge AIS11.17
5David Östling90SWEIF Göta Karlstad11.23
6Truls Axelson93SWESpårvägens FK11.24
7Andreas Norström92SWEUllevi FK11.31
   
Men 100 m C-final    Wind: 4.3
                 
1Victor Pettersson97SWEIF Göta Karlstad11.15
2MartinNikolai Kanestrøm96NOR11.22
3Mattias Heinemann99SWEIF Göta Karlstad11.65
Muhammed Jatta98NORDNS
   
Men 200 m A-final    Wind: 2.2
                 
1Akani Simbine93RSA20.64
2Pat Feeney91USA21.19
3Deji Tobais91GBR21.44
4Even Pettersen93NOR21.44
5Patrik Andersson91SWEUllevi FK21.49
6Peter Emelieze88NGR21.95
   
Men 200 m B-final    Wind: 2.8
                 
1Sulayman Bah86SWEUllevi FK21.40
2Dennis Forsman95SWEUllevi FK21.89
3Christopher Brusenback93SWESpårvägens FK21.92
4Felix Francois90SWEÖrgryte IS21.98
5Henrik Larsson99SWEIF Göta Karlstad22.20
   
Men 200 m C-final    Wind: 4.0
                 
1Emil Lyrberg93SWEUllevi FK21.96
2Victor Fingal96SWEUllevi FK21.97
3Filip Lööv92SWEIF Göta Karlstad22.31
4Maximus Fröjd90SWEUllevi FK22.31
   
Men 200 m D-final    Wind: 3.4
                 
1Andrew Barnes88RSA22.08
2Martin Selin95SWEUllevi FK22.38
3David Östling90SWEIF Göta Karlstad22.58
4Edom Abreham95SWEHässelby SK22.70
5Andreas Norström92SWEUllevi FK23.17
   
Men 200 m E-final    Wind: 2.0
                 
1Truls Axelson93SWESpårvägens FK22.55 SB
2Martin Astner93SWEUllevi FK22.74 SB
3Victor Pettersson97SWEIF Göta Karlstad22.88 PB
4Elias Amado Wengholm86SWEHässelby SK22.89 SB
5MartinNikolai Kanestrøm96NOR23.13
   
Men 200 m F-final    Wind: 3.0
                 
1Muhammed Jatta98NOR23.24
2Michael Skalenius90SWEIF Kville23.42
3Mattias Heinemann99SWEIF Göta Karlstad23.56
4Dag Hultberg95SWEGoIF Tjalve23.69
   
Men 800 m A-final
                 
1Duane Solomon84USA1:45.99
2Andreas Almgren95SWETurebergs FK1:46.04
3Jeff Riseley86AUS1:46.39
4Thijmen Kupers91NED1:47.20
5Thomas Roth91NOR1:47.45
6Andreas Roth93NOR1:47.60 SB
7Ford Palmer90USA1:48.45 PB
8Sean Obinwa91NGR1:50.69
Mark Wieczorek84USADNF
   
Men 800 m B-final
                 
1Mattias Claesson86SWEHässelby SK1:51.27
2Joakim Andersson92SWEIFK Trelleborg1:51.55 PB
3Johan Eriksson88SWETurebergs FK1:51.70
4Rickard Gunnarsson91SWEHässelby SK1:51.73 SB
5Emil Oustad89NOR1:51.88 SB
6Johan Walldén87SWESpårvägens FK1:52.76
7Mihn Kyun Cho94DEN1:53.09
8Mattias Ohlsson94SWEÖresund FK1:57.17
Joni Jaako86SWEFinspångs AIKDNF
   
Men 800 m C-final
                 
1Rasmus Bengtsson95SWESpårvägens FK1:53.54
2Tim Sundström89SWEKFUM Örebro1:53.62
3Gustav Berlin95SWEIK Akele1:54.06
4Björn Seifert96SWEUpsala IF1:54.29
5Johan Henningsson90SWETurebergs FK1:54.56
6Gustav Bivstedt96SWEHässelby SK1:54.71
7Håvard Hildeskor92NOR1:56.91
8Martin Hammar95SWETurebergs FK1:59.46
Elias Ottosen93NORDNF
   
Men 800 m D-final
                 
1John Foitzik91SWESpårvägens FK1:55.72
2Bienvenue Musore 90SWETyresö FK1:56.43
3Abdirezak Adam95SWEMalmö AI1:56.74
4Daniel Gleimar92SWETurebergs FK1:56.78
5Sverre Blom Breivik96NOR1:56.88
6Anton Persson96SWEHässelby SK1:57.47
7Marius Frövig Schneider86NOR2:00.27
Benjamin Mullen87SWETurebergs FKDNF
Christopher Nilsson94SWEUllevi FKDNS
   
Men 800 m E-final
                 
1Christopher Halldén94SWEHuddinge AIS1:55.59 PB
2Salman Said97SWEMalmö AI1:56.65 PB
3Erik Smedhs91SWETurebergs FK1:56.67
4Axel Danielsson-Meiling92SWEKFUM Arvika1:56.82 PB
5Selman Özkan91SWEHammarby IF1:57.57
6Joel Norling98SWETierps IF1:57.64
7Torsten Bergh Moss94NOR2:02.67
8Patrik Sjöö92SWEHässelby SK2:12.70
   
Men 800 m F-final
                 
1Omar Abdullahi99SWESävedalens AIK2:00.24
2Robin Johansson94SWETurebergs FK2:01.01
3John Dunell86SWETurebergs FK2:01.98
4Kriger Ahmed98SWEÖrgryte IS2:04.10
5Mattias Sunneborn70SWESpårvägens FK2:09.18
6Kristian Nedregård74NOR2:13.07
Abshir Aweys95SWEKFUM ÖrebroDNF
Joni Jaako86SWEFinspångs AIKDNF
Rasmus Troell 97SWETyresö FKDNF
Fredrik Orrsveden95SWEHammarby IFDNS
   
Men 800 m G-final
                 
1Iyuel Ayele99SWEHuddinge AIS1:58.70 PB
2Emil Tostrup95SWEMalmö AI1:59.18 PB
3Dennis Forsgren93SWEMalmö AI1:59.62 PB
4Abdullahi Hassan Ali94NOR2:00.10
5Jawad Khamlichi90SWETyresö FK2:00.46
6Ahmed Abdullahi99SWEUllevi FK2:01.21
7Abdiaziz Warsame95SWEMalmö AI2:03.34
8Håkan Carlberg92SWEMalmö AI2:06.87
Elias Ottosen93NORDNF
Erik Rosqvist98SWEMälarhöjdens IKDNS
   
Men 800 m H-final
                 
1Pontus Hagman97SWEVästerås FK2:00.88 PB
2Christoffer Hagman97SWEVästerås FK2:00.92 PB
3Adam Lindström93SWEHässelby SK2:01.57
4William Fransson96SWEKFUM Örebro2:04.08
5Christopher Koos96SWEMalmö AI2:06.29
6William Wickholm98SWEKFUM Örebro2:07.62
7Jonathan Edemalm99SWEEskilstuna FI2:07.84
Albin Johansson81SWEHässelby SKDNF
   
Men 3000 m A-final
                 
1Awet Nftalem95NOR7:59.32 PB
2Betesfa Ayele86ETH8:00.92
3Okubamichael Fissehatsion95NOR8:02.35 PB
4Marius Vedvik92NOR8:03.23 SB
5Sindre Løchting93NOR8:10.80
6Bjørnar Sandnes Lillefosse92NOR8:11.35 PB
7Olle Walleräng85SWESpårvägens FK8:11.70
8Eirik Gramstad84NOR8:12.34 PB
9Mikael Ekvall89SWEStrömstad LK8:14.55
10Robin Lindgren90SWEÖrgryte IS8:15.68
11Erik Hovlansdal89NOR8:16.56
12Daniel Studley92GBR8:17.72 PB
13Hans Kristian Fløystad89NORIK Tjalve8:21.94
14Senay Fissehatsion95NOR8:24.70
15Napoleon Solomon94SWEFredrikshofs FI8:42.56
Niklas Jonsson92SWEHammarby IFDNF
Anton Danielsson90SWEMalmö AIDNF
Tesfay Desta86ETHDNS
   
Men 3000 m B-final
                 
1Jørgen Frost Bø94NOR8:28.95
2Fredrik Johansson85SWEUllevi FK8:31.86
3Jonatan Fridolfsson92SWESävedalens AIK8:32.93
4Jonas Lurås Hammer91NOR8:34.50
5Lars Södergård83SWEVallentuna FK8:39.08
6Sigurd Ruud Skjeseth96NOR8:46.83
7Anders Fox95SWESpårvägens FK8:55.39 PB
8Mohammed Mohamoud97SWEUllevi FK9:11.34
9Andreas Aalberg Huse91NOR9:11.63
10Erik Torstensson85SWEÄrla IF9:15.49
11Nuray Yassin Ahmed81SWEUllevi FK9:15.92
12Miguel Madureira Palm98SWEMölndals AIK9:20.41
13Gustav Norlander99SWEÄrla IF9:33.51
14Hussein Nur95SWEMalmö AI9:43.06
15Mohamed Hussein89NOR10:01.15
Alexander Holmblad94SWESpårvägens FKDNF
Adil Abdiwahab92SWEMalmö AIDNS
Joel Zachrisson94SWEUllevi FKDNS
Björn Martinsson88SWEStrömstad LKDNS
   
Men 400 m Hurdles A-final
                 
1Hampus Widlund93SWEIFK Växjö52.17 PB
2Jonathan Carbe90SWEÖrgryte IS52.61
3Andreas Almlöf95SWEHammarby IF54.56
4Tobias Nilsson92SWEIFK Växjö55.75
5Benjamin Mullen87SWETurebergs FK56.09 SB
   
Men High Jump
                 
1Muammar Aissa Barshim94QAT2.15
2Hamdi Alamine97QAT2.15
3Mike Edwards90GBR2.10
4Andreas Carlsson95SWEIK Ymer2.10
5Mehdi Katib87SWEHammarby IF2.07
6Briar Ploude91USA2.07
7Janick Klausen93DEN2.03
8Fredrik Löfgren94SWEIFK Lund2.03
9Filip Björklund98SWEUpsala IF1.99
10Tobias Johansson97SWEIK Vikings Friidrott1.94

                                   
1.841.891.941.992.032.072.102.132.152.172.192.21
Tobias Johanssonoxoxoxxx
Filip Björklund-oooxxx
Fredrik Löfgren--xooxoxxx
Hamdi Alamine--o-oxooxxoxxo-xxx
Mehdi Katib-----o-xxx
Mike Edwards----oooxxx
Andreas Carlsson----xooxxoxxx
Briar Ploude---xxoxxoxoxxx
Muammar Aissa Barshim-----oooxo-xxx
Janick Klausen----o
Men Long Jump (invitational)
                 
1Andreas Otterling86SWEKFUM Örebro8.13  (2.5)(TR PB 8.06 (1.9))
2Vasiliy Kopeykin88RUS7.96  (1.5) SB
3Rushwal Samaai91RSA7.88  (2.0)
4Benjamin Gabrielsen95DEN7.73  (2.4)
5Valentin Toboc92ROU7.63  (1.2)
6Adam Chiguer91SWESpårvägens FK7.34  (1.8)
Wilfredo Martínez85CUBX  (1.6)

                         
Adam Chiguer7.14(2.2)X(1.5)7.34(1.8)X(1.7)X(0.9)X(2.3)
Benjamin Gabrielsen7.31(2.9)7.49(2.3)7.22(1.3)7.58(2.7)7.73(2.4)X(2.0)
Vasiliy KopeykinX(2.1)X(1.0)7.96(1.5)7.81(1.4)X(1.8)X(1.6)
Valentin Toboc7.14(2.0)7.63(1.2)X(1.9)X(3.2)X(2.4)X(1.3)
Wilfredo MartínezX(1.6)X(3.5)X(3.6)---
Andreas OtterlingX(1.5)X(1.9)8.13(2.5)7.96(2.4)8.01(2.3)8.06(1.9)
Rushwal SamaaiX(2.4)7.63(1.6)7.88(2.0)-7.79(2.6)7.66(1.7)
Men Hammer Throw (invitational)
                 
1Dilshod Nazarov82TJK77.95
2Nick Miller93GBR77.55 PB
3Marco Lingua78ITA76.76
4Marcel Lomnicky87SVK76.48
5Ashraf Amjad Al-Saifi95QAT74.93
6Mark Dry87GBR74.26
7Lukás Melich80CZE73.54
8Bence Pásztor95HUN72.41
9Eivind Henriksen90NOR68.75
10Oscar Vestlund93SWEIF Göta Karlstad65.42

               
Eivind Henriksen68.75XX
Oscar VestlundX65.42X
Bence Pásztor71.2168.8069.5470.3871.3172.41
Lukás Melich72.0073.54X70.6271.86X
Mark Dry74.0372.3571.6772.2674.26X
Nick Miller77.55XX75.4675.03X
Marcel Lomnicky75.4675.5976.48X76.0075.96
Marco Lingua72.1674.2175.3075.7776.76X
Ashraf Amjad Al-Saifi69.2671.7273.5773.95X74.93
Dilshod Nazarov74.5376.8374.2875.8476.8977.95
Men Javelin Throw
                 
1Jakub Vadlejch90CZE86.21 TR PB
2Kim Amb90SWEBålsta IK82.04 SB
3Jiannis Smalios87SWEKFUM Örebro79.85 SB
4Bobur Shokirjonov90UZB78.28
5Jaroslav Jilek89CZE77.22
6Gabriel Wallin81SWESödertälje IF75.88
7Håkon Kveseth93NOR66.99

               
Håkon Kveseth66.99XX62.32XX
Jiannis Smalios75.4577.1279.85X76.77X
Bobur Shokirjonov67.1473.0374.2171.0272.6978.28
Gabriel Wallin69.71X75.0975.24X75.88
Jaroslav Jilek68.0077.2275.3971.89XX
Kim Amb82.0478.90XXX81.16
Jakub Vadlejch80.6486.2179.2984.8580.7781.04
Women 100 m A-final    Wind: 1.9
                 
1Alex Andersson87USA11.28
2Cleo VanBuren86USA11.59
3Moa Hjelmer90SWESpårvägens FK11.65 PB
4Ella Nelson94AUS11.66 PB
5Elin Östlund91SWEKFUM Örebro11.80
6Maria Gustafsson88SWERåby-Rekarne FIF12.03
7Emilia Kjellberg96SWEIFK Sunne FK12.09
   
Women 100 m B-final    Wind: 2.6
                 
1Jessica Östlund93SWEHässelby SK11.84
2Claudia Payton98SWEIF Göta Karlstad12.11
3Ida Thunberg99SWEIK Stål12.26
4Lisa Skagersten92SWEVarbergs GIF12.34
5Maryann Andréasson92SWEIF Göta Karlstad12.37
6Linn Bäcklin99SWEIF Göta Karlstad12.45
7Linnéa Hård96SWEKarlskoga FIF12.61
   
Women 200 m A-final    Wind: 1.5
                 
1Ella Nelson94AUS23.32
2Moa Hjelmer90SWESpårvägens FK23.42
3Cleo VanBuren86USA24.05 SB
4Pernilla Nilsson92SWEMalmö AI24.44
5Maria Gustafsson88SWERåby-Rekarne FIF24.69
6Pernilla Tornemark85SWEMalmö AI24.97
   
Women 200 m B-final    Wind: 3.8
                 
1Ebba Svantesson97SWESävedalens AIK24.67
2Alice Svantesson97SWESävedalens AIK24.72
3Estelle Montler91SWEUllevi FK24.74
4Sara Bley91SWEGoIF Tjalve25.23
5Josefin Persson98SWESävedalens AIK25.32
6Linn Bäcklin99SWEIF Göta Karlstad25.44
   
Women 200 m C-final    Wind: 3.3
                 
1Lisa Skagersten92SWEVarbergs GIF25.58
2Victoria Sandsjoe98SWEIF Göta Karlstad25.97
3Carolina Söderbom99SWEÄrla IF26.19
4Lena Aruhn70SWETurebergs FK26.53
5Mia Stenvall90SWEUllevi FK26.76
   
Women 1500 m A-final
                 
1Carise Thompson92CAN4:16.17
2Katelyn Ayers95CAN4:17.82 SB
3Sophie Watts94CAN4:18.03
4Linn Nilsson90SWEHälle IF4:19.60
5Kasumi Nishihara89JPN4:19.77 PB
6Yolanda Ngarambe91SWETurebergs FK4:20.46 PB
7Ronja Fjellner89SWEÖrgryte IS4:23.29 PB
8Kristine Eikrem Engeset88NOR4:23.69
9Lina Alainentalo92SWEHässelby SK4:25.20 PB
10Yuika Mori88JPN4:26.71
11María Caballero87PAR4:27.46 SB
12Frida Kristiansson92SWEÖrgryte IS4:29.21
13Yewdbar Gela91ETH4:30.76
Patricia Striner97SWEMalmö AIDNF
   
Women 1500 m B-final
                 
1Lisa Öhberg88SWEHälle IF4:30.91 SB
2Tova Eurén94SWEGöteborgs KIK4:33.90
3Mathilde Myhrvold98NOR4:33.91
4Emma Jansson91SWEHässelby SK4:37.58
5Erika Bergentz73SWEKFUM Örebro4:44.25
6Isabella Andersson97SWETurebergs FK4:44.78
7Olivia Weslien97SWEIF Göta Karlstad4:48.98 PB
8Lisa Bergdahl95SWESävedalens AIK4:49.26
9Hanna Bergström97SWEHuddinge AIS5:00.29
10Johanne Lægran97NOR5:03.91
11Helene Støle Melsom96NOR5:08.65
12Emma Gustafsson97SWEHässelby SK5:09.49
Jennie Hurkmans84SWETurebergs FKDNF
Elina Johansson89SWESpårvägens FKDNS
Maja Sjöblom97SWEHässelby SKDNS
   
Women 3000 m Steeplechase
                 
1Lennie Waite86GBR9:40.39 TR PB
2Bridget Franek87USA9:42.59
3Sara Treacy89IRL9:44.35
4Sarah Pease87USA9:46.66 PB
5Sandra Eriksson89FIN9:47.52 SB
6Klara Bodinson90SWESävedalens AIK9:51.07 PB
7Emma Oudiou95FRA9:58.48
8Charlotta Fougberg85SWEUllevi FK10:02.14
9Nicole Bush86USA10:04.21
10Amber Schultz90USA10:04.33 SB
Natalya Gorchakova83RUSDNF
Emma Dahl91SWEÖrgryte ISDNF
   
Women 100 m Hurdles A-final    Wind: 2.5
                 
1Caroline Tegel90SWEIF Göta Karlstad13.54
2Madeleine Eriksson93SWEIFK Lidingö13.64
3Malin Eriksson91SWEKFUM Örebro13.99
4Renate Grimstad93NOR14.06
5Lisa Linnell91SWEAtleticum Växjö SK14.16
6Sofia Linde95SWETäby IS14.43
   
Women High Jump
                 
1Erika Kinsey88SWETrångsvikens IF1.94
2Claudia García92ESP1.83
3Sofie Skoog90SWEIF Göta Karlstad1.80
3Iryna Kovalenko86UKR1.80
3Tonje Angelsen90NOR1.80
6My Nordström90SWEGoIF Tjalve1.80
7Yuliya Levchenko97UKR1.76
8Valentyna Liashenko81GEO1.76
9Ellen Björklund90SWEIFK Lund1.71
9Vendela von Corswant93SWEÖrgryte IS1.71
11Lisa Linnell91SWEAtleticum Växjö SK1.71
11Evelina Erlandsson94SWEIF Göta Karlstad1.71
13Linn Vikan91NOR1.66

                                   
1.661.711.761.801.831.861.901.941.98
Linn Vikanxoxxx
Ellen Björklundooxxx
Lisa Linnelloxxoxxx
Evelina Erlandssonoxxoxxx
Vendela von Corswantooxxx
Iryna Kovalenko-oooxxx
My Nordström-oxoxxoxxx
Tonje Angelsen---o-xxx
Claudia García-ooxxooxxx
Sofie Skoog--ooxxx
Yuliya Levchenkooooxxx
Valentyna Liashenko-oxxoxxx
Erika Kinsey---oooxoxoxxx
Women Pole Vault
                 
1Minna Nikkanen88FIN4.36
2Michaela Meijer93SWEÖrgryte IS4.36
3Malin Dahlström89SWEUllevi FK4.26
4Aino Siitonen94FIN4.16 PB
5Iben Høgh-Pedersen90DEN4.06
6Elin Olsson93SWEKvarnsvedens GoIF3.91 PB
7Klara Mattsson97SWEIK Orient3.71
8Karin Fisher88SUI3.51
9Frida Bergvall99SWEIFK Växjö3.51
Fanny Berglund88SWEÖrgryte ISx
Amanda Gabrielsson96SWEÖrgryte ISDNS

                                   
3.313.513.713.914.064.164.214.264.314.364.414.464.464.414.36
Amanda Gabrielsson-
Frida Bergvallxoxoxxx
Elin Olssonooxoxoxxx
Klara Mattssonoxooxxx
Karin Fisher-oxxx
Fanny Berglund--x
Aino Siitonen---oxxoxoxxx
Iben Høgh-Pedersen--oooxxx
Minna Nikkanen-----xo-o-o-xxxxxo
Michaela Meijer-----xo-o-o-xxxxxx
Malin Dahlström-----xo-o-xxx
Women Long Jump
                 
1Erica Jarder86SWESpårvägens FK6.66  (2.5)
2Abigail Irozuru 90GBR6.40  (3.6)
3Martha Traoré95DEN6.37  (2.2)
4Malin Marmbrandt85SWEVästerås FK6.34  (4.9)
5Margrethe Renstrøm85NOR6.25  (2.9)
6Hanna Wiss91FIN6.08  (2.3) SB
7Emilia Kjellberg96SWEIFK Sunne FK5.97  (1.9) SB
8Ida Hansen93SWEIF Göta Karlstad5.94  (4.3)
9Moa Ullgren96SWEGoIF Tjalve5.72  (2.1)
10Sara Kviberg93SWEHässelby SK5.54  (2.2)
11Jasmin Sabir92SWEHammarby IF5.53  (1.3)
12Sofia Linde95SWETäby IS5.31  (2.0)

                         
Hanna Wiss6.07(2.8)6.04(1.9)6.08(2.3)X(3.5)X(4.2)X(4.6)
Moa UllgrenX(2.4)5.72(2.1)4.08(2.7)
Jasmin SabirX(5.7)5.50(2.7)5.53(1.3)
Sofia LindeX(2.3)X(3.5)5.31(2.0)
Emilia Kjellberg5.71(2.7)5.71(3.1)5.97(2.4)5.82(2.0)5.97(1.9)5.85(2.2)
Sara KvibergX(3.8)5.54(2.2)X(3.2)
Margrethe Renstrøm6.25(2.9)X(3.8)6.21(1.8)X(2.5)X(3.9)6.09(2.8)
Ida HansenX(4.3)5.94(4.3)5.86(1.8)X(3.4)X(2.6)5.91(0.8)
Malin Marmbrandt6.34(4.9)X(3.4)X(1.8)6.23(2.3)X(3.7)6.29(2.2)
Martha Traoré6.37(2.2)6.36(2.4)6.21(4.2)6.04(3.7)6.30(3.5)5.87(1.0)
Abigail Irozuru X(2.7)6.40(3.6)6.26(1.5)6.18(2.7)6.31(2.3)6.34(2.6)
Erica Jarder6.66(2.5)6.60(2.4)6.66(2.6)X(2.4)6.52(2.5)X(2.9)
Women Shot Put
                 
1Fanny Roos95SWEAtleticum Växjö SK16.91
2Viktoryia Kolb93BLR16.64
3Frida Åkerström90SWEHuddinge AIS15.74
4Agnes Larsson97SWEIF Göta Karlstad14.04
5Maria Nilsson95SWEIK Orient13.55
6Lisa Linnell91SWEAtleticum Växjö SK11.83

               
Lisa LinnellXX11.4111.7111.83X
Maria Nilsson11.9613.1013.5513.11XX
Agnes Larsson13.0913.6514.04XX13.22
Frida Åkerström15.62XX15.3715.2615.74
Fanny Roos16.3316.9116.34X16.2916.49
Viktoryia Kolb16.0916.5916.3816.6416.2916.15